diariovasco.com
12 Carrera de Empresas

2019/05/19 - Alderdi Eder - Alderdi Eder

Enpresen Arteko Lasterketaren 12.

ekitaldiko antolatzaileak:

Donosti EventosEl Diario VascoAdegi

Babeslea:

Laboral Kutxa

Azkeneko ediziotako irabazleak ezagutu

2018KO Txapeldunen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

POSTUA ENPRESA DORTSALA DENBORA
1 CAF 95 29´04´´
2 IRIZAR 203 29´52´´
3 JAURE-REGAL BELOIT 264 30´29´´

Neskeen kategoria

POSTUA ENPRESA DORTSALA DENBORA
1 TECNALIA 10 38´24´´
2 EROSKI 385 39´36´´
3 MUTUALIA 9 39´50´´

Kategoria Mixtoa

POSTUA ENPRESA DORTSALA DENBORA
1 EASO MOTOR 393 35´41´´
2 DSV 312 36´07´´
3 IRIZAR 374 36´15´´

2017ko Txapeldunen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 CAF 57 30´04´´
2 JMA ALEJANDRO ALTUNA 155 30´20´´
3 SCHAEFFLER 212 31´25´´

Emakumezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 CLINICA LA ASUNCION 5 38´20´´
2 EROSKI 10 39´24´´
3 DAD KUTXABANK 9 40´48´´

Kategoria mistoa

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 SALTO SYSTEMS 476 31´33´´
2 FAGOR ARRASATE 312 32´20´´
3 IMQ 374 32´54´´

2016ko txapeldunen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 IRIZAR 369 28´37´´
2 CAF 285 30´20´´
3 JAURE 378 30´57´´

Emakumezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 EROSKI 6 38´26´´
2 CLINICA LA ASUNCION 4 38´35´´
3 UNIVERSIDAD DEUSTO 34 39´57´´

Kategoria mistoa

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 GRUPO IMQ 101 33´48´´
2 MUTUALIA 171 36´26´´
3 CAF 61 36´38´´

2015ko txapeldunen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 JAURE 293 29´59´´
2 INDAR 286 30´10´´
3 CAF 218 30´46´´

Emakumezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 EROSKI 9 38´38´´
2 KUTXABANK 16 40´20´´
3 SALTO SYSTEMS 24 44´05´´

Kategoria mistoa

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 MUTUALIA 147 34´59´´
2 BELLOTA 43 35´39´´
3 COPRECI 58 37´30´´

2014ko txapeldunen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 JAURE 208 29´55´´
2 CAF 163 30´20´´
3 GERDAU 180 30´32´´

Emakumezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 POLICLINICA GIPUZKOA 12 43´29´´
2 COPRECI 2 43´37´´
3 NAZARET ZENTROA 11 43´52´´

Kategoria mistoa

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 MUTUALIA 99 35´06´´
2 SALTO SYSTEMS 118 35´20´´
3 BSK 27 35´25´´


2013ko txapeldunen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 CAF 145 25´33´´
2 JAURE 207 26´25´´
3 MICHELIN 225 26´54´´

Emakumezkoen kategoria

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 EROSKI 4 34´50´´
2 COPRECI 2 39´57´´
3 POLICLINICA GIPUZKOA 12 40´13´´

Kategoria mistoa

PUESTO EMPRESA DORSAL TIEMPO
1 ARCELOR 21 31´01´´
2 SUPER BM 264 31´56´´
3 BSK 28 32´02´´


2012ko garaipenen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 CAF 141 25´43´´
2 SIDENOR 242 25´52´´
3 CAF 140 25´54´´

Emakumezkoen kategoria

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 KUTXABANK 11 34´39´´
2 KUTXABANK 10 40´10´´
3 KUTXABANK 7 42´21´´

Kategoria mistoa

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 KSB ITUR 78 28´57´´
2 SARRALLE 105 32´19´´
3 BSK 30 32´23´´


2011ko garaipenen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 CAF 125 26´08´´78
2 JAURE 180 26´12´´34
3 CAF 124 26´23´´84

Emakumezkoen kategoria

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 KUTXA 7 36´38´´38
2 CAF 1 38´07´´25
3 TECNALIA 10 39´03´´28

Kategoria mistoa

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 GUARDIA MUNICIPAL 162 29´46´´41
2 GUARDIA MUNICIPAL 56 30´36´´97
3 CAF 21 32´02´´06


2010ko garaipenen zerrenda

Gizonezkoen kategoria

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 GERDAUR SIDENOR 128 24'22"34
2 CAF SA 94 24'38"75
3 CAF SA 93 24'48"18

Emakumezkoen kategoria

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 KUTXA 4 33'35"34
2 TECNALIA 6 36'36"42
3 JM AGUIRRE 3 38'04"59

Kategoria mistoa

SAILKAPENA ENPRESA DORSALA DEMBORA
1 DECATHLON 38 26'49"15
2 GUARDIA MUNICIPAL 50 27'53"00
3 KUTXA 60 29'44"97

 

Enpresa Lasterketa irabazle zerrend

Enpresen Lasterketaren irabazleen zerrenda

Argazkiak

Babeslea:

Laboral Kutxa

Laguntzaileak:

IMQ Lurauto I68 ATE SUPER AMARA Salto Insalus Coca-Cola